Autor Wątek: nowe ath  (Przeczytany 1011 razy)

Offline justyna.fajna

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
nowe ath
« dnia: Luty 20, 2018, 19:14:26 »
Według innej grupy dojdzie do 12100$ które będzie kluczowe jeśli przejdzie to będzie trend w górę, jeśli nie zacznie się 5ta cała elliota aż do 3-6k spadek i dopiero nowy trend w górę.
3 z 4 grup w których mam abonament poleca już teraz zrobić chociaż częściowy profit na fiat.
BTC should move up to 11.5k - 12.1k then it should start the 5th elliot wave down. This will be the last bearish wave towards 3k-6k before we start a new uptrend up. But if BTC breaks 12.1k and confirms it on 1 daily candle close, then ignore the 5th elliot wave down. Also a good idea to take some partial profit right now.

Ja pozamykalem wszystkie grupy bo już nie mogłem słuchać tego pierdolenia. Najpierw miał BTC dojść do 8k i spaść do 5 później do 9 i spadek teraz słysze że do 12.... Parodia  Jak tak ludzie podchodzą do inwestycji to nigdy nie zarobią bo wiecznie będą czekać aż spadnie...
l profit na Fiat to można było robić jak był po 18k teraz to trzeba się szykować aż pokaże się nowe ATH
Modyfikuj wiadomość

Offline usi_bri

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Sprzedaż mieszkań rzeszów
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 10, 2018, 14:42:22 »
Elo witam !!

Kolejny dobry dzień za nami, w wekend przed nami i tak się zastawiam co się dziś będzie działa, ponieważ trwa sprzedaż mieszkań rzeszów które tak chętnie oglądam w wolnym czasie, i pokazuje je ludziom może ktoś się zdecyduje i będzie zadowolony z kupna nigdy nic nie wiadomo





 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
furenzu phacaiste-ar-mac-tire fifa07pl magicznestworzenia11 horseworld