Mapa. > Informacja.

Mieszkania Lublin

(1/2) > >>

justyna.fajna:
Dzień dobry,


Mieszkania Lublin to idealne miejsce na spotkania do gier, deweloper zapewnił dostawców z szybkim internetem i bez lagów :)

usi_bri:
[BINANCE] - 18.02.18
:currency_exchange: WAVES / BTC

Kupno: 0.000710

Cel Sprzedaży 1: 0.000760
Cel Sprzedaży 2: 0.000799
Cel Sprzedaży 3: 0.000820
Cel Sprzedaży 4: 0.000830

Czas do: 1 marca ( Wydarzenia w grafice )

Analiza techniczna + newsy ze swiata + informacje od developerow + eventy
To przykład
20:30

wilkje69:
Ta ale kupiłem za 64satoshi po czym sprzedałem za 120 bo była jakaś afera nie pamiętam jaka no i teraz znowu coś mam dosyć ;xTwoja i całej społeczności kryptowalut, ponieważ kto dzisiaj o XVG nie słyszał :wink:
Kryptowaluty o której słyszeli już wszyscy ciężko nazwać perełkami. A XVG to raczej pusta małża :grin:
crespoo - Dziś o 12:42
salazar - Dziś o 13:12
Mi się cięła
Musiałem usunąć win 8.1
Na takim pracuje i rzucalem kurwami
Przez tą przeglądarkę alty maja totalnie w nosie BTC tak jak pisalem :smiley: zasięg spadków na większosci sie wyczerpał
bitek słaby ale nie alty :smiley: pokazuja ze maja siłe i już w górę czas
dobry znak

usi_bri:
Count Ten: Conspiracy to Lover Money
Co bardziej niewiarygodne, akt oskarżenia pokazuje przykładowe przypadki działania Bitcoin, w tym odniesienie do unikalnej transakcji 1 lutego 2016 r. Za 0,026043 BTC w bloku # 396123 .


The Smoking Gun: Calibre 0.026043
Paragraf 60 oskarżenia wyraźnie wskazuje, że rachunek "gfadel47" został poinstruowany, aby "[dzierżawić] wysłać dokładnie 0,26043 bitcoin" na "określony trzydziestu czterech znaków adres bitcoin".

Analiza łańcucha blokującego Bitcoin w okresie 1 lutego 2016 r. (I obejmującym jeden dzień przed i po) pokazuje, że tylko jedna transakcja odpowiada kwocie 0,026043:

wilkje69:
Konsultant szkolny Homayoun pracuje bezpośrednio z nastolatkami, aby nauczyć ich, jak bezpiecznie i zdrowo nawiązywać kontakty towarzyskie. Pyta młodzież, czy jej doświadczenia online są energetyzujące czy drenujące, po czym podkreśla, że ??mogą zrezygnować z elementów mediów społecznościowych i dowiedzieć się, jak je oddzielić, aby nie były zawsze rozpraszane przez technologię. Omawia także z nimi, czy mają dorosłego do zrobienia, jeśli coś online nie idzie zgodnie z planem.

Pomagała doradzić Instagramowi w ramach nowego przewodnika dla rodziców, ponieważ "rodzice nie mówią językiem mediów społecznościowych" - mówi. Rodzice muszą budować świadomość w mediach społecznościowych, nauczyć się zadawać otwarte pytania bez osądzania i pomagać swoim dzieciom w ocenie ich decyzji.

"Chcemy, aby dzieci były bezpieczne, znały ich opcje i opracowywały proaktywne zasoby" - mówi Homayoun.

Subrahmanyam, badanie przeprowadzone w Cal State, twierdzi, że technologia wzmacnia to, co dzieje się w prawdziwym życiu, dlatego niezwykle ważne jest zwiększenie liczby kontaktów offline, nawet w erze cyfrowej. "Jeśli ludzie mają już dobre relacje w trybie offline, mogą wykorzystać technologię do ich zwiększenia i rozszerzenia" - mówi. "Ostatecznie musimy uznać, że technologia jest narzędziem i podobnie jak w przypadku każdego innego narzędzia, zależy to od tego, jak z niego korzystasz."Snap i Tesla zostały sprzedane w tym tygodniu. Po prostu jeszcze o tym nie wiedzą.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej